filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Festiwal Mediów
2013
https://czlowiekwzagrozeniu.pl/
Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu"
Data wręczenia nagród:
23 listopada
0Festiwal odbył się w dniach 20-23 listopada 2013r.
Biała Kobra
Grand Prix Festiwalu
wygrane
Ojciec i syn
(2013)
Paweł Łoziński
Dokumentaliści Marcel i Paweł Łozińscy rejestrują na filmie swoją wspólną podróż po Europie.
Udział w konkursie głównym
nominacje
1914
(2013)
Aleksander Krzystyniak
Albert Cinema
(2013)
Agnieszka Zwiefka
Być Koptem
(2013)
Michał Król
,
Maciej Grabysa
Campo di Fiori
(2012)
Michał Nekanda-Trepka
Cienie przeszłości
(2014)
Julita Pasikowska
Czasem śnię, że latam
(2013)
Aneta Popiel-Machnicka
Dewajtis
(2013)
Anna Kuśmierczyk
Edward
(2013)
Emilia Śniegoska
Europa Środkowa idzie na wolność
(2012)
Mirosław Jasiński
Gdzie ja
(2013)
Arjun Talwar
Głosy
(2012)
Konrad Szołajski
Internowani
(2013)
Tomasz Świątkowski
Joanna
(2013)
Aneta Kopacz
K.R.K.
(2013)
Stefan Łazarski
Kiedy będę ptakiem
(2013)
Monika Pawluczuk
Listy ze Szczuczyna
(2013)
Bolesław Maciej Miguła
Maksimum przyjemności
(2013)
Katarzyna Trzaska
Mitzvah
(2012)
Maciej Grabysa
,
Witold Gadowski
Moja Wola
(2012)
Bartosz M. Kowalski
Muzyka i cisza
(2013)
Dagmara Drzazga
Perskie ocalenie
(2013)
Andrzej B. Czulda
Pogonka
(2012)
Aleksandra Rek
Self(less)-Portrait
(2012)
Matěj Bobřík
W imię syna - historia zza żelaznej kurtyny
(2013)
Róża Romaniec
Wazai – tragedia Japonii 11.3.2011
(2013)
Waldemar Czechowski
Wołyń 1943. A wy jak myślicie?
(2013)
Paweł Szot
Wszystko jest możliwe
(2013)
Lidia Duda
Zagubieni w Wigilię
(2013)
Barbara Medajska
Zasady gry
(2013)
Krzysztof Komander
Zwycięzca
(2012)
Jakub Gorajek
Nagroda Specjalna
Medal Fundacji Monumentum Iudaicum Lodzense
wygrane
Campo di Fiori
(2012)
Michał Nekanda-Trepka
Nagroda "Cierpliwe oko" im. Kazimierza Karabasza
wygrane
Muzyka i cisza
(2013)
Dagmara Drzazga
Nagroda Getin Banku
wygrane
Jan Sokolnik
(2013)
Alicja Grzechowiak
Moja Wola
(2012)
Bartosz M. Kowalski
Nagroda im. Aleksandra Kamińskiego
wygrane
Zwycięzca
(2012)
Jakub Gorajek
Nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich
wygrane
Kiedy będę ptakiem
(2013)
Monika Pawluczuk
Zagubieni w Wigilię
(2013)
Barbara Medajska
Wyróżnieni w roku 2013
Moja Wola
(
1/2
)
Campo di Fiori
(
1/2
)
Kiedy będę ptakiem
(
1/2
)
Zwycięzca
(
1/2
)
Zagubieni w Wigilię
(
1/2
)
Muzyka i cisza
(
1/2
)
Ojciec i syn
(
1/1
)
Jan Sokolnik
(
1/1
)
Głosy
(
0/1
)
Mitzvah
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.